W celu zapewnienia optymalnej jakości usług strona ta używa plików cookie. Korzystanie ze strony oznacza ich akceptację. Więcej informacji można znaleźć w Warunki ochrony danych osobowych.

Ok
Strona główna

Technika zabudowy podtynkowej

Do katalogu

Spłuczka

Nowa spłuczka Prevista stanowi podstawę naszego nowego systemu podtynkowego do łazienki – zarówno do zabudowy mokrej, jak i zabudowy suchej. Jest identyczna we wszystkich stelażach WC. Zawory napełniające i odpływowe oraz mechanizm ich uruchamiania są wszędzie takie same. Spłuczka jest dostępna w obu wersjach 3H i 3L.

 • Przyłącze wody

  Elastyczne przyłącze wody można wykonać za pomocą nowego adaptera z wewnętrzną uszczelką. Umożliwia on błyskawiczne podłączenie do dowolnego systemu instalacyjnego.

 • Technika formowania przez rozdmuchiwanie

  Spłuczka jest rozdmuchiwana z rękawa z tworzywa sztucznego. Efekt? Maksymalna szczelność i niezawodna trwałość.

 • Zawór napełniający

  Zawór napełniający montuje i demontuje się bez użycia narzędzi. Zapewnia on szybkie uzupełnienie wody do następnego spłukania.

 • Dławik natężenia spłukiwania

  Umożliwia ustawienie pierścieniem regulacyjnym optymalnego natężenia spłukiwania w każdej muszli. Pięć poziomów pozwala na dopasowanie do każdej miski ustępowej.

Dowiedz się więcej

Indywidualna stylistyka

Spłuczka jest kompatybilna ze wszystkimi przyciskami uruchamiającymi Visign, co zapewnia niezwykle szerokie możliwości aranżacji. Niezależnie od sytuacji montażowej możliwe są skrojone na miarę rozwiązania do indywidualnych projektów.

Made in Germany

Spłuczka jest produkowana w Niemczech. Zapewnia to zarówno ekologiczną produkcję, jak i trwałość produktu. Ponadto każda spłuczka przechodzi przed dostawą testy szczelności i działania – aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i jakość

Intuicyjny montaż

Wszystkie elementy ruchome i montowane ręcznie mają kolor żółty. Atuty nowej koncepcji obsługi widać szczególnie wyraźnie w przypadku nowego zaworu odpływowego. Zachęcamy również do zajrzenia do galerii zdjęć.

Bezkonkurencyjny zakres objętości spłukiwania

Objętość spłukiwania można ustawić w zakresie od 3,5 do 7,5 l przy spłukiwaniu pełnym oraz od 2 do 4 l przy spłukiwaniu oszczędnym. Regulacja przebiega co 0,5 litra w kilku prostych krokach.

Zastosowania

Znacznie uprościliśmy wybór produktów. Istnieją trzy zastosowania zabudowy podtynkowej. Do suchej zabudowy oferujemy Prevista Dry do montażu przy ścianie lub w profilach oraz Prevista Dry Plus do montażu na szynach. Do zabudowy mokrej mamy Prevista Pure. Wszystkie systemy mają tę samą spłuczkę. Dzięki temu można błyskawicznie skompletować i zamontować swój system zabudowy podtynkowej.

Sucha zabudowa

Nasz system zabudowy podtynkowej Prevista Dry do montażu do ściany i w profilach ścian działowych ułatwia instalację w konstrukcjach suchej zabudowy dzięki wielu nowym funkcjom. Jest bardzo solidny i dzięki temu maksymalnie niezawodny.

Prevista Dry

Nasz nowy system zabudowy podtynkowej wyróżnia się prostą koncepcją montażu, co pozwala zaoszczędzić dużo czasu i pieniędzy. Jednocześnie można go dostosować elastycznie do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Szybki i prosty montaż

Po odpowiednim przygotowaniu, np. wywierceniu otworów, do instalacji Prevista Dry wystarczą trzy narzędzia: miara, poziomica i klucz 13. Tak samo jak w spłuczce, również tu wszystkie elementy montowane bez użycia narzędzi mają kolor żółty. Stelaż Prevista Dry montuje się do ściany praktycznie sam: różne rozwiązania, np. uchwyt ścienny, zapewniają dodatkową oszczędność czasu dzięki swej elastyczności.

Inteligentne zaciski

Regulacja wysokości przyłączy wody i odpływów do umywalki i pisuaru była dotąd bardzo uciążliwa. Nowe zaciski z szybką blokadą rewolucjonizują ten etap pracy i zapewniają wysoką stabilność, która w żaden sposób nie jest gorsza, niż w przypadku przykręcenia na śruby.

Funkcje dla większego komfortu

Ważnym tematem przyszłości jest łazienka przystosowana do potrzeb kilku pokoleń. System Viega Prevista jest przygotowany do tego doskonale, oferując w standardzie regulację wysokości oraz możliwość montażu WC z funkcją mycia wszystkich renomowanych producentów.

Zabudowa mokra

Nowoczesna technika zabudowy podtynkowej w połączeniu ze sprawdzonymi rozwiązaniami: Prevista Pure w połączeniu z nową spłuczką pozwala na realizację indywidualnych, estetycznych i trwałych instalacji w zabudowie mokrej.

Prevista Pure

„Pure“ na rynku międzynarodowym oznacza „zabudowę mokrą“. Dlatego nasze bloki podtynkowe Prevista Pure są dostosowane do potrzeb zabudowy mokrej. Sprawdzają się doskonale w montażu pojedynczym, wyróżniając się wysoką elastycznością. Dostępne są bloki do WC, pisuaru, umywalki i bidetu – wszystkie w dwóch wersjach wysokości 820 mm i 1070 mm.

Kompletne i gotowe do podłączenia

Aby ułatwić pracę, spłuczka Prevista jest całkowicie zmontowana wewnątrz i umożliwia spłukiwanie od przodu. Wersję 820 mm można obsługiwać bez problemu również od góry. Dodatkowo swobodę montażu zwiększa elastyczna regulacja głębokości.

Ochrona akustyczna w pakiecie

W miarę możliwości trzeba wyeliminować hałas powodowany przez spłukiwanie toalety. Prevista Pure zapewnia to dzięki wygłuszonej obudowie.