W celu zapewnienia optymalnej jakości usług strona ta używa plików cookie. Korzystanie ze strony oznacza ich akceptację. Więcej informacji można znaleźć w Warunki ochrony danych osobowych.

Ok

Viega Prevista

Łatwa instalacja, maksymalna swoboda aranżacji: przy tworzeniu naszego nowego systemu zabudowy podtynkowej wykorzystaliśmy nasze doświadczenie oraz Wasze pomysły. Efekt? Viega Prevista. Nowa generacja techniki zabudowy podtynkowej. Oszczędza czas i zapewnia maksymalny komfort użytkownikom.

Jedna spłuczka. Trzy zastosowania.

Smukła i elastyczna: radykalnie uprościliśmy nasz asortyment. Istnieją trzy zastosowania do zabudowy suchej i mokrej. Sercem systemu jest nowa spłuczka Prevista. Spłuczka montowana bez użycia narzędzi jest kompatybilna ze wszystkimi przyciskami uruchamiającymi Visign.

Szczegóły produktu

Wysokiej jakości materiały. Na każdy gust.

Od okleinowanej powierzchni drewnianej i szczotkowanej stali nierdzewnej, po szkło i wysokiej klasy tworzywo sztuczne – różnorodność materiałów nowych przycisków uruchamiających Visign jest naprawdę duża. Ich różnorodna stylistyka przypadnie każdemu do gustu, a dodatkowo wyróżniają się nowoczesnymi detalami technicznymi. Wszystkie przyciski są kompatybilne ze spłuczką Prevista i montuje się je w większości bez użycia narzędzi.

Szczegóły produktu

Stworzone według Waszych pomysłów.

Prevista to lepsza technika zabudowy podtynkowej, ponieważ tworzyliśmy ją wspólnie z Wami. Wspólnie ją testowaliśmy, poprawialiśmy i optymalizowaliśmy. Efekt widać gołym okiem.

Testy zakończone wynikiem pozytywnym.

Wielu ekspertów testowało i oceniało system Prevista, towarzysząc mu od fazy prototypu, po gotowy produkt. Spytaliśmy Was o zdanie. Zobacz, co inni sądzą o naszej nowej technice zabudowy podtynkowej.

Relacje

Łatwiej. Kompatybilnie. Lepiej.

Przekonaj się sam i skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj. Możemy umówić termin spotkania, aby zaprezentować Ci nową technikę zabudowy podtynkowej Prevista.

  • Niezawodna jakość Viega
  • Jeden system do wszystkiego
  • Szybki i prosty montaż
  • Maksymalna ekonomiczność
  • Skuteczny serwis
  • Pełna kompatybilność
  • Indywidualne wzory
  • Wysokie standardy